DOBOJ: Policija se priprema za maturu

DOBOJ: Policija se priprema za maturu

Policijski službenici Policijske stanice Doboj 1, Policijske stanice Doboj 2 i Policijske stanice Teslić stupili su u kontakt sa direktorima osnovnih i srednjih škola na području koje operativno pokrivaju, u cilju prikupljanja informacija o organizovanju maturskih proslava i pratećih aktivnosti. Navedene aktivnosti održaće se na području svih opština koje su u operativnoj nadležnosti Policijske uprave Doboj.

Zaključkom Republičkog štaba za vanredene situacije dozvoljava se održavanje maturskih proslava od 01.06.2020. godine, a istim zaključkom su definisane obaveze direktora škola u pogledu načina organizovanja proslava.

Apelujemo na maturante da se pridržavaju preporuka i uputstava higijensko – epidemioloških službi, da se tokom maturskih zabava suzdrže od ponašanja koja bi mogla dovesti do narušavanja javnog reda i mira, te da u slučaju konzumiranja alkohola ne počinju vožnju i ne upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola.

U slučaju održavanja maturskih proslava biće obezbjeđeno pojačano prisustvo policijskih službenika na mjestima okupljanja maturanata, gdje će se vršiti pojačana kontrola svih učesnika u saobraćaju kako bi maturska slavlja protekla bez incidenata.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Najnoviji komentari

Kada će Ozrenci normalnim mostom na Ozren. Obećao si 40 miliona na Ozren... Pratimo Te
Pa vjerovatno skinuli oni koji su ga i stavili skupljaju poene za sds i pdp idu izbori moras pravit ...
Samo da ne nastrada Škoda.
Znači katastrofa u najavi.
Tako je! Gdje je onaj nepismeni glavonja na bilbordu? Zašto njega niste stavili, on vam vedri i obla...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info