- Slaviša Pavlović Urednik
- Zdravlje
- Pregleda: 1232
BOLNICA DOBOJ: U kovid odjeljenju hospitalizovana 32 pacijenata
Na liječenju u kovid odjeljenju dobojske Bolnice "Sveti apostol Luka" trenutno se nalaze 32 pacijenata, od kojih je 27 pozitivno na kovid 19, a pet je suspektno.

