U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 13 beba, sedam dječaka i šest djevojčica, rečeno je Srni u porodilištima.
Četiri bebe rođene su u Banjaluci, po tri u Doboju i Gradišci, te po jedna u Bijeljini, Istočnom Sarajevu i Nevesinju.
U Banjaluci su rođene dvije djevojčice i dva dječaka, u Doboju dvije djevojčice i jedan dječak, u Gradišci tri dječaka, u Bijeljini i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica, a u Nevesinju jedan dječak.
Poroda nije bilo u porodilištima u Zvorniku, Prijedoru, Foči i Trebinju.
***
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:

