U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 18 beba, po devet djevojica i dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.
Najviše beba rođeno je u Banjaluci - pet, potom u Doboju, Zvorniku, Trebinju, Gradišci i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Prijedoru, Foči i Bijeljini po jedna.
U Banjaluci su rođene tri djevojčice i dva dječaka, u Doboju, Zvorniku i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica i jedan dječak, u Trebinju i Gradišci po dva dječaka, a u Prijedoru, Foči i Bijeljini po jedna djevojčica.
U porodilištu u Nevesinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.
***
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:

