- Slaviša Pavlović Urednik
- Finansije
- Pregleda: 988
VLADA SRPSKE: “Elektroprivreda” ima višak zaposlenih i natprosječno su plaćeni
Dok zaposleni u „Elektroprivredi Republike Srpske“ traže povećanje cijene rada, u Vladi RS ih podsjećaju da su njihove plate znatno iznad prosjeka u odnosu na druga javna i privatna preduzeća, a broj zaposlenih prekomjeran.

