DOBOJ: Na auto-putevima izmjena saobraćaja zbog radova

DOBOJ: Na auto-putevima izmjena saobraćaja zbog radova
Na auto-putevima Gradiška–Banjaluka i Banjaluka–Doboj "9. januar" doći će do izmjene u režimu odvijanja saobraćaja, zbog izvođenja radova na uređenju razdjelnog pojasa, najavljeno je iz preduzeća "Autoputevi Republike Srpske".


Vozačima je skrenuta pažnja da se pridržavaju saobraćajne signalizacije i vožnju prilagode uslovima na putu.

Rješenje o izmjeni izdalo je Ministarstvo saobraćaja i veza Republike Srpske, na osnovu zahtjeva izvođača radova "Tamaris kompani" a odnosi se na period 2025. i 2026. godine.

"U rješenju je navedeno da je izvođač radova dužan da izmjenu režima saobraćaja sprovede postavljanjem propisne saobraćajne signalizacije, bez ugrožavanja saobraćaja, u skladu sa Elaboratom o privremenoj obustavi saobraćaja na auto-putu Banjaluka–Gradiška i Banjaluka–Doboj, od septembra 2025. godine", navedeno je u saopštenju.

Iz "Autoputeva" zahvalili su vozačima na razumijevanju i strpljenju.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Najnoviji komentari

Vi ste "Ćaciji" carevi!🤣
Ре Лазар je postavio/la komentar u DOBOJ: Učenici četiri srednje škole obilježIće sutra praznik
ХахахахаахаЈошић Данијел патриота.....мојне шеви Лазо, заболи ме тиба....Де питај Данијела, јел масн...
Jošič je morao svega da se naguta,i svašta je radio da se izgradi kao institucija.Još uvjek nije dos...
Ma neka ba ljudi, "naši" su, mi ih birali... je postavio/la komentar u Skoro milion maraka za lizing vozila: pitanja bez odgovora u Doboju
Daće oni nama čarobni napitak, od po jedne kašičice religijskih osjećanja, patriotizma i 'brige' o p...
Bahati, drogirani ili alkoholizovani vozači su za oduzimanje vozačke na duže vrijeme, to ih najviše ...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info