U službenim prostorijama preduzeća "ŽGP" u Doboju izbio je požar koji gase vatrogasci, izjavio je Srni komandir Teritorijalne vatrogasne jedinice Doboj Miloš Radonjić.
Radonjić kaže da u požaru nema povrijeđenih lica.
Iz Policijske uprave Doboj navode da su prijavu o požaru u Ulici Cara Dušana primili u 14.30 časova i da je u toku dalji rad.
Foto i video Mladen Blagojević
{youtube}BZMHnMmK2_c|500|400|{/youtube}{youtube}6e4kqEwtKBA|500|400|{/youtube}{youtube}55W5tfIWw04|500|400|{/youtube}{youtube}4tiTgrq9Teg|500|400|{/youtube}
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!