- Slaviša Pavlović Urednik
- Zdravlje
- Pregleda: 1707
NOVA ODLUKA Pozitivni na korona virus biće prebačeni u Studentski centar u Banjaluci
Alen Šeranić, ministar zdravlja i socijalne zaštite RS, rekao je da će svi pozitivni na virus korona sa slabijim simptomima od sutra biti prebačeni u studentski centar u Banjaluci koji je ispražnjen, a sve u skladu sa preporukama Svjetske zdravstvene organizacije.

