- Slaviša Pavlović Urednik
- Zdravlje
- Pregleda: 5577
BOLNICA DOBOJ: Kapaciteti puni, situacija složena
U kovid odjeljenju dobojske Bolnice "Sveti apostol Luka" Doboj hospitalizovano je 90 pacijenata i smještajna popunjenost iznosi 90 odsto, a u Jedinici intenzivne njege 14, sa stoodstotnom popunjenošću, izjavio je ljekar Milan Blagojević.

