- Slaviša Pavlović Urednik
- Zdravlje
- Pregleda: 1104
BOLNICA DOBOJ: U kovid odjeljenju hospitalizovana 153 pacijenta
Na liječenju u kovid odjeljenju dobojske Bolnice "Sveti apostol Luka" trenutno su 153 pacijenta, od kojih je na virus korona pozitivno 120, a 33 suspektno.

