- Slaviša Pavlović Urednik
- Zdravlje
- Pregleda: 1299
DOBOJ: Vakcinisano 50 službenika policije, sutra još 20
Načelnik Policijske uprave Doboj Slobodan Radinković rekao je da je danas u Higijensko-epidemiološkoj službi /HES/ Doma zdravlja Doboj vakcinaciji protiv virusa korona vakcinom "sinofarm" pristupilo 50 policijskih službenika, a sutra će se njih oko 20 imunizovati vakcinom "sputnjik ve".

