U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 27 beba, 14 dječaka i 13 djevojčica, rečeno je Srni u porodilištima.
Devet beba rođeno je u Banjaluci, pet u Bijeljini, četiri u Doboju, po tri u Istočnom Sarajevu i Foči, te po jedna u Prijedoru, Gradišci i Zvorniku.
U Banjaluci je rođeno šest dječaka i tri djevojčice, u Bijeljini četiri djevojčice i dječak, u Doboju tri dječaka i djevojčica, u Istočnom Sarajevu dvije djevojčice i dječak, u Foči dva dječaka i djevojčica, u Prijedoru jedan dječak, a u Gradišci i Zvorniku po jedna djevojčica.
Poroda nije bilo u porodilištima u Trebinju i Nevesinju.
***
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:

