- Slaviša Pavlović Urednik
- Privreda
- Pregleda: 2296
DOBOJ: Protest radnika "Željeznica"
Nekoliko stotina radnika „Željeznica Republike Srpske“ okupilo se na zeljezničkoj stanici u Doboju i svakog trenutka trebalo bi da krenu u protestnu šetnju prema Upravnoj zgradi „Željeznica“.

