BANJALUČKA BERZA: Kompenzovano 32,63 miliona KM obaveza i potraživanja

BANJALUČKA BERZA: Kompenzovano 32,63 miliona KM obaveza i potraživanja

U multilateralnoj kompenzaciji koja je danas sprovedena posredstvom Banjalučke berze ukupno je kompenzovano 32,63 miliona maraka obaveza i potraživanja od strane 615 učesnika.

Iz Berze je saopšteno da će učesnici sutra na registrovane elektronske adrese dobiti preliminarne izvještaje koje mogu do petka ispravljati.

“Nakon perioda za ispravke učesnici će dobiti konačne izvještaje o multilateralnoj kompenzaciji”, saopšteno je iz Berze.

Spisak učesnika koji su kompenzovali svoje obaveze prema Preliminarnom izvještaju za multilateralnu kompenzaciju možete preuzeti OVDJE.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Najnoviji komentari

A što ti ne gledaš svoja posla i šta tebe briga kad ko izlazi? Ako nekome odgovara, odgovara. Možda ...
Performans je postavio/la komentar u DOBOJ: Vidovdanska litija prošla ulicama grada
Sve je ovo jedna velika predstava u cilju podrške vladajuće oligarhije,ovaj put uloge imaju svešteni...
Gledam u gradu stari,majke sa djecom"šetaju"! Kada će naučiti ljudi da u ovako ekstremnim uslovima, ...
Građanka je postavio/la komentar u DOBOJ: Vidovdanska litija prošla ulicama grada
To i vojska prisutna, neka, super, kao u pravom sekularnom i civilnom društvu.
A ja sam svemir. Brate, tup si ko ud. Ajd, zdravo.

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info