- Slaviša Pavlović Urednik
- Društvo
- Pregleda: 2476
DOBOJ: Završna faza renoviranja Doma zdravlja
Zgrada Doma zdravlja Doboj, koja je oštećena tokom prošlogodišnjih majskih poplava, u završnoj je fazi renoviranja i u narednih mjesec i po dana svi građevinski radovi biće završeni, najavio je direktor ove zdravstvene ustanove Radoslav Nikolić.

