VRIJEME: Danas nestabilno, mogući pljuskovi i grmljavina

VRIJEME: Danas nestabilno, mogući pljuskovi i grmljavina

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH /FBiH/ danas će biti pretežno oblačno, sredinom dana nestabilno uz kišu i pljuskove sa grmljavinom u većini krajeva.

Vjetar će biti slab do umjeren, sjeverni, u zoni pljuskova ponegde pojačan, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Najviša temperatura vazduha biće od 19 do 25, na jugu do 28 stepeni Celzijusevih, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha izmjerena u 7.00 časova: Han Pijesak i Livno 10, Čemerno, Bugojno i Zenica 11, Banjaluka i Sarajevo 12, Bihać 13, Mrkonjić Grad i Rudo 14, Novi Grad i Tuzla 15, Bijeljina, Bileća i Prijedor 16, Banjaluka, Doboj, Trebinje i Mostar 17 stepeni Celzijusevih.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Najnoviji komentari

@Bravo mi! Sinko, zapamti da nema besplatnog ručka!
To je više posao za psihijatra nego za policiju.
Tačno! Skoro sam se posvađala sa jednom babom čiji se pas doslovno pos…na sred ulice i ona samo tako...
Samo nikad nema (hiljadu puta najavljenih) para za zaštitu od poplava! Mislite o tome vjerni glasači...
Треба показати да у Добоју није било изборних крађа, куповине гласова на све начине. Сад кад ћаци ак...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info