DOBOJ: Koncert za pomoć Marku Šumatiću

DOBOJ: Koncert za pomoć Marku Šumatiću

Učenici i nastavnici Muzičke škole "Markos Portugal" iz Doboja večeras su održali humanitarni koncert za pomoć malom Marku Šumatiću, rođenom sa teškom srčanom manom.

Direktor Muzičke škole Mirjana Šajinović rekla je da će cjelokupni iznos sa večerašnjeg koncerta biti uplaćen za liječenje oboljelog Marka.

Ona je istakla da su učenici i nastavnici s ciljem podrške malom Marku obezbijedili i odgovarajući novogodišnji paketić.

Marko Šumatić rođen je sa teškom srčanom manom, do sada je imao tri operacije srca i predstoji mu novi operativni zahvat.

Ulaz na koncert je slobodan, a prilog za pomoć u liječenju oboljelom Marku Šumatiću posjetioci daruju iznosom po vlastitoj volji.

Koncert organizuju Muzička škola "Markos Portugal" i Centar za kulturu i obrazovanje Doboj.

Najnoviji komentari

Je l’ se priključio na kokain, il’ na vodovod?
Smeta vam Ozren, vama koji ste vazelina na kolutić namazali pa se saginjete Jošiću i bagri.Zemlja va...
Narod ne shvata da to što se zna s nekim iz vlasti ko će mu srediti ovo ili ono znači samo jedno – d...
074 - 053 Najbolje da se ne dira vaše, jer nećete imati dobiti od prodate šume, je l’ tako? Nazovimo...
U ovom slučaju može naplata i sudskim putem, a kada su svojevremeno utvrdili kako su lokalni tajkun ...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info