DOBOJ: Psihijatar sumnja da je Mladenka S. napadnuta

DOBOJ: Psihijatar sumnja da je Mladenka S. napadnuta

Mladenka S. (43), koja je u srijedu zbog povreda na vratu i rukama zbrinuta u dobojskoj bolnici "Sveti apostol Luka", nije životno ugrožena i hospitalizovana je u Internističkoj službi.

"Pacijentkinja vitalno nije ugrožena i pretrage su u toku. Predložen je nastavak liječenja u KC Banjaluka, ali je nakon konsultacije specijalista otorinolaringologije dvije ustanove pacijentkinja ipak zadržana u dobojskoj bolnici. Nalazi se u Internističkoj službi i pod stalnim nadzorom ljekara", navode u ovoj zdravstvenoj ustanovi.

U bolnici se u srijedu nakon prijema Mladenke S., kao ni danas nisu željeli izjašnjavati o načinu nastanka povreda, njihov nastanak je sumnjiv, a navodno u njenu verziju događaja sumnja i psihijatar koji ju je pregledao.

Iz dobojske policije je saopšteno da je u srijedu Policijskoj stanici Doboj 2 prijavljeno da je na dijelu puta Paležnica - Doboj napadnuta žena, koja se kretala u pravcu Doboja.

"Prema navodima prijavitelja, nepoznato lice ju je uhvatilo za ruke i tražeći novac odvuklo do obližnjeg potoka, gdje joj je dao da popije tečnost, te da se oštećena ne sjeća daljih događaja", navode u policiji.

Nakon što je policija zajedno s ekipom Hitne pomoći došla na lice mjesta, Mladenka S. je tvrdila da ju je nepoznati muškarac prisilio da popije sonu kiselinu, a ona je potom prevezena u bolnicu.

Cijeli slučaj je sumnjiv, a u policiji ne žele otkriti više detalja, te nije bilo moguće saznati da li se zapravo radi o pokušaju samoubistva ili Mladenka S. zna identitet napadača, ali ga ne želi otkriti.

Najnoviji komentari

Kod radnika iz realnog sektora pravilo je da doprinosi za određene godine staža nisu uplaćeni od str...
Ma gdje god zagrebem sve sami izdajnici i ološ, svi se nešto diče, a bagra najobičnija. Primitivci n...
Čovjek ti je fino napisao imena Vučijačana kojih treba da se stidite,a iz njegovog pisanja sam razum...
A gdje su to Vučijačani švercovali? U Bočinji, Zelinji, Svjetliči, Cerovici? Malo se prisjetite ko j...
Ma kakvi Vučjačani! Pa oni su u ratu iznjedrili najveće izdajnike i švercere: Okolića, Stojčinovića,...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info