- Slaviša Pavlović Urednik
- Zdravlje
- Pregleda: 2498
DOBOJ: Dva lica zaražena salmonelom od 15 hospitalizovanih
Dobojska Bolnica "Sveti apostol Luka" u protekla tri dana hospitalizovala je 15 pacijenata koji su konzumirali hranu iz jednog ugostiteljskog objekta, a do sada je kod dva pacijenta izolovana salmonela, rekla je novinarima načelnik Službe za infektologiju Svjetlana Adžić.

