- Slaviša Pavlović Urednik
- Zdravlje
- Pregleda: 1167
DOBOJ: Potpisan ugovor o saradnji Bolnice i Medicinskog fakulteta
Dobojska Bolnica "Sveti apostol Luka" i Medicinski fakultet Univerziteta u Banjaluci potpisali su danas u Doboju Ugovor o naučno-stručnoj i poslovnoj saradnji, koji omogućava studentima da praksu i specijalizaciju stiču o dobojskoj bolnici.

