- Slaviša Pavlović Urednik
- Zdravlje
- Pregleda: 1329
BOLNICA DOBOJ: U kovid odjeljenju hospitalizovano 78 pacijenata
Na liječenju u kovid odjeljenju dobojske Bolnice "Sveti apostol Luka" trenutno se nalazi 78 pacijenata, od kojih je na virus korona pozitivno 50, a 28 je suspektno.

