U JZU Bolnica "Sveti apostol Luka" Doboj od ponedjeljka, 2. februara 2026. godine, ponovo će biti dozvoljene posjete hospitalizovanim pacijentima, saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove.
Odluka je donesena nakon poboljšanja epidemiološke situacije, čime su se stekli uslovi za postepeno vraćanje redovnog režima posjeta u bolnici.
Iz Bolnice „Sveti apostol Luka“ Doboj navode da će vrijeme posjeta svakog dana biti od 14.00 do 16.00 časova, uz obavezu poštovanja svih važećih preporuka i mjera koje važe u zdravstvenim ustanovama.
Uprava bolnice apeluje na građane da se pridržavaju propisanog termina i uputstava medicinskog osoblja, kako bi se zaštitilo zdravlje pacijenata i zaposlenih.
***
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:

