JZU Bolnica "Sveti apostol Luka" obavještava građane da će ove sedmice doći do izmjene termina uzimanja uzoraka za testiranje na novi korona virus SARS – CoV2.
Naime, umjesto u četvrtak 30.03.2023. godine, uzimanje uzoraka za testiranje na novi korona virus SARS –CoV2 će se vršiti u utorak 28.03.2023. godine.
Iz Bolnice napominju da se pomenuta izmjena odnosi samo na navedene datume, nadalje će se opet uzimanje uzoraka vršiti u ustaljenom terminu (četvrtkom).
Trgovina prestigla prerađivačku industriju po vrijednosti investicija u BiH
VRIJEME: Sunčano i vruće, temperatura do 33°C
VRIJEME: Nastavlja se vreli talas, osvježenje još nije na vidiku
Univerzitet u Banjoj Luci raspisao drugi upisni rok: Za brucoše ostala 923 mjesta
PUTEVI: Pojačan saobraćaj zbog vikenda I godišnjih odmora
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!


