- Slaviša Pavlović Urednik
- Tenis
- Pregleda: 2277
DOBOJ: Gordanu Šukurmi zlato, a Nikolini Kovačević i Filipu Jevtiću bronza u Tuzli
Proteklog vikenda Tuzla je bila domaćin otvorenog teniskog prvenstva Bosne i Hercegovine za igrače do 10 godina starosti, prve kategorije. Na turniru su učešće uzeli i mladi teniseri Teniskog kluba "Doboj" predvođeni svojim trenerima, Denisom Spahićem i Veliborom Bjeljanićem, i ostvarili su odličan rezultat, jedno prvo i dva treća mjesta.

