- Slaviša Pavlović Urednik
- Fudbal
- Pregleda: 4445
PRVA LIGA RS U FUDBALU ZA ŽENE: Nersportski potez trenera gostiju
Utakmica poslednjeg kola Prve lige u fudbalu za žene RS završena je, za poznavaoce fudbalske igre, na veoma zaninljiv način. Domaća ekipa Čelika vodila je sa 2:0 do 79. minuta kada je trener gostujuće ekipe Jugoslav Jokić, na samo njemu poznat razlog, pozvao kapitena ekipe Nurkanovićevu do aut linije a zatim je ona pozvala sve fudbalerke svoje ekipe da sjednu na ivicu šesnaesterca. Sudija Lazić kao i njegovi pomoćnici bili su iznenađeni ovim potezom i sačekali su deset minuta nakon čega je odsviran kraj susreta. Malobrijnim gledaocima bilo je zaista nejasno šta je uzrok ovakvom potezu trenera Jokića i njegovih fudbalerki koje su, naravno zbog obustave igre sve kažnjene žutim kartonom. Kapiten ekipe i trener morali su delegatu Sanji Jovanović iz Modriče da daju izjavu pa će o tome da li i koliko će biti kažnjeni odlučivati discolinski organi.

