- Slaviša Pavlović Urednik
- Fudbal
- Pregleda: 3722
DOBOJ: Osvajački pohod Sloginih dječaka!
U subotu je u Dvorovima održan međunarodni fudbalski turnir „Proleter Cup 2016“. Na turniru je učestvovala FK „Sloga“ Doboj sa svojom fantastičnom generacijom dječaka 2006. godište, koji su ponovo osvojili prvo mjesto i klubu donijeli još jedan pehar. Potrebno je spomenuti da su na putu ka šampionskoj tituli, igrači trenera Filipovića imali veoma jake protivnike poput Zenita iz Bijeljine, Čukaričkog i Rada iz Beograda, Vuteksa iz Vukovara, Zvezde iz Užica.

