DOBOJ: "Sertini Open 2024" obogaćuje badminton scenu

DOBOJ: "Sertini Open 2024" obogaćuje badminton scenu

U prostorijama Osnovne škole "Vuk Stefanović Karadžić" u Doboju danas se odvija badminton turnir "Sertini Open 2024". Turnir počinje u 8:00 i trajaće sve do 21:00 sat, nudeći publici dan pun dinamičnih i uzbudljivih mečeva.

Na turniru učestvuje preko 80 igrača raspoređenih u šest kategorija: početnici, mješoviti dubl, ženski dubl, muški dubl, ženski singl i muški singl. Igrači će svoje vještine pokazivati na četiri terena, a organizatori očekuju da će Doboj za jedan dan postati centar badminton akcije u regionu.

Turnir ne samo da pruža priliku igračima da se takmiče, već i da lokalna zajednica podrži i promoviše lokalne talente. Velika podrška OŠ "Vuk Stefanović Karadžić", koja je ustupila prostorije za ovaj događaj, potvrđuje njen angažman u promociji sporta i omladinskog razvoja.

Pored sportskih izazova, turnir nudi i atraktivne nagrade sa novčanim fondom i vrednostima iz tombole koje prelaze 5.000 KM. Takmičari imaju priliku ne samo da se bore za titule već i da osvoje vrijedne nagrade, što turnir čini još privlačnijim.

Učesnici dolaze iz različitih gradova, uključujući Banju Luku, Vinkovce, Đakovo, Prnjavor, Zavidoviće i naravno Doboj, što obogaćuje turnir raznolikošću i zanimljivim rivalitetima.

"Sertini Open 2024" je prilika za grad Doboj da pokaže svoju posvećenost sportu, kao i svoje gostoprimstvo prema učesnicima i posetiocima. Sa danom ispunjenim uzbudljivim mečevima, ovaj turnir obećava da će ostaviti trajan utisak na sve prisutne i doprineti daljem razvoju badmintona u regionu.

Jun 02, 2026

PUTEVI: Magla po kotlinama, klizavi kolovozi i radovi na više dionica

Na većini puteva u Republici Srpskoj saobraćaj se odvija redovno, ali se vozačima savjetuje pojačan…
Jun 04, 2026

PUTEVI: Saobraćaj se odvija po mjestimično mokrim i vlažnim kolovozima

Saobraćaj se u Republici Srpskoj odvija po mjestimično mokrim i vlažnim kolovozima, uz povećanu opasnost…
Jun 04, 2026

VRIJEME: Svježije i oblačnije jutro, tokom dana više sunca i prijatno toplije

U Doboju je jutros pretežno oblačno i svježe, sa temperaturom oko 14 stepeni. Vrijeme je…
Jun 03, 2026

PUTEVI: Kiša i odroni traže oprez, radovi usporavaju vožnju na više pravaca

Zbog nestabilnih vremenskih prilika i povremene kiše u pojedinim krajevima, vozačima se savjetuje opreznija vožnja,…
Jun 02, 2026

VRIJEME: Topao i pretežno sunčan dan, temperatura do 30 stepeni

Jutro donosi promjenljivu oblačnost, dok se oko rijeka i po kotlinama očekuje prolazna magla. Tokom…

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Najnoviji komentari

Cirkus u Tivatu je u reziji PSIHA samo da privuce paznju na sebe, a u stvari potpuno je nebitna ta b...
Narod treba da uzme ulogu cacija batinasa i da bije vlast, ministre i direktore, da se zavede red i ...
Polagao sam vozacki 2019te i otvoreno mi je receno "100km"- od strane instruktora, inace, rekao je "...
*Zoran Todorović, možda griješim, ali mislim da ne — taj je zaposlen u Ekonomskoj školi. Ako griješi...
Ja bih ovom Vedranu vjerovao da ga nisam vidio na tom nekom skupu SNSD-a i da nije kod njih na plati...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info