DOBOJ: Odluka o poskupljenju struje do 15. decembra

DOBOJ: Odluka o poskupljenju struje do 15. decembra

Regulatorna komisija za energetiku Republike Srpske saopštila je da će najkasnije do 15. decembra odlučiti o zahtjevu "Elektroprivrede Republike Srpske" za odobrenje tarifnih stavova za javno snabdijevanje potrošača električnom energijom koji bi se primjenjivali od 1. januara.

Iz ove komisije su naveli da su 18. novembra primili zahtjev "Elektroprivrede", koji je obiman i sadrži mnogo pojedinačnih i zbirnih podataka koje treba detaljno analizirati i pregledati, te utvrditi njihovu ispravnost i vjerodostojnost.

Zbog toga, kako je navedeno, Regulatorna komisija za energetiku nije razmatrala zahtjev na redovnoj sjednici, niti odlučivala o tome, već će to učiniti u narednom periodu, te utvrditi njegovu usklađenost sa Zakonom o električnoj energiji i podzakonskim aktima koji regulišu ovu oblast.

"Komisija će donijeti konačnu odluku u zakonom propisanom roku, a najkasnije do 15. decembra o čemu će obavijestiti javnost", navodi se u saopštenju.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Najnoviji komentari

Vi ste "Ćaciji" carevi!🤣
Ре Лазар je postavio/la komentar u DOBOJ: Učenici četiri srednje škole obilježIće sutra praznik
ХахахахаахаЈошић Данијел патриота.....мојне шеви Лазо, заболи ме тиба....Де питај Данијела, јел масн...
Jošič je morao svega da se naguta,i svašta je radio da se izgradi kao institucija.Još uvjek nije dos...
Ma neka ba ljudi, "naši" su, mi ih birali... je postavio/la komentar u Skoro milion maraka za lizing vozila: pitanja bez odgovora u Doboju
Daće oni nama čarobni napitak, od po jedne kašičice religijskih osjećanja, patriotizma i 'brige' o p...
Bahati, drogirani ili alkoholizovani vozači su za oduzimanje vozačke na duže vrijeme, to ih najviše ...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info