U Republici Srpskoj i Federaciji BiH /FBiH/ danas se očekuje pretežno sunčano vrijeme, a kasnije poslije podne i uveče doći će do porasta oblačnosti sa jugozapada.
Slab snijeg očekuje se uglavnom u zapadnim predjelima, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Duvaće slab do umjeren sjeveroistočni i istočni vjetar.
Maksimalna temperatura vazduha od minus dva do tri, na jugu do osam, u višim predjelima od minus pet stepeni Celzijusovih.
Temperatura vazduha u 7.00 časova: Kneževo minus osam, Sokolac minus sedam, Mrkonjić Grad i Drinić minus šest, Tuzla i Kalinovik minus pet, Banjaluka, Bijeljina, Gradiška, Doboj i Prijedor minus četiri, Zvornik, Sarajevo, Zenica i Novi Grad minus tri, Višegrad i Gacko minus dva, Rudo i Nevesinje minus jedan, Bileća nula, Neum pet stepeni Celzijusovih.
Otvoren javni poziv za lokalne zajednice naklonjene mladima
PUTEVI: Povoljni uslovi za vožnju, oprez na dionicama sa radovima i klizištima
PUTEVI: Mokri kolovozi, magla i odroni usporavaju vožnju
PUTEVI: Mjestimično vlažni kolovozi, vozačima se savjetuje sporija i opreznija vožnja
PUTEVI: Magla u kotlinama, odroni u usjecima i više aktivnih radova na putevima
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!


