U Republici Srpskoj i Federaciji BiH /FBiH/ sutra će biti promjenljivo do pretežno oblačno vrijeme uz sunčane intervale i temperaturu vazduha do 30 stepeni Celzijusovih.
Poslije podne razvoj oblačnosti će ponegdje na istoku, sjeveru i jugu donijeti kratkotrajnu kišu i pljuskove, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Duvaće slab do umjeren vjetar, sjevernog smjera, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.
Jutarnja temperatura vazduha iznosiće od 14 do 20 na jugu, u višim predjelima od 10, a dnevna od 24 do 30, u višim predjelima od 18 stepeni.
Temperatura vazduha u 14.00 časova: Kneževo i Han Pijesak 14, Mrkonjić Grad i Sokolac 16, Mrakovica i Srebrenica 17, Kalinovik, Sarajevo, Ribnik i Čemerno 18, Zvornik 19, Bijeljina i Srbac 20, Banjaluka, Višegrad i Doboj 21, Rudo i Foča 22, Novi Grad 23, Prijedor 24, Gacko 26, Bileća 30, Trebinje, Mostar i Neum 31 stepen.
PUTEVI: Saobraćaj se odvija redovno, uz povoljne uslove za vožnju
PUTEVI: Uglavnom povoljni uslovi za vožnju, saobraćaj se na većini putnih pravaca odvija bez većih…
PUTEVI: Saobraćaj u Srpskoj uglavnom uredan, oprez zbog radova i klizišta
VRIJEME: Sunčano jutro, tokom dana toplo uz mogućnost lokalnih pljuskova
PUTEVI: Saobraćaj uglavnom redovan, oprez zbog radova, odrona i klizišta
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!


