U Republici Srpskoj i Federaciji BiH /FBiH/ sutra se očekuje pretežno oblačno vrijeme sa kišom u noći i ujutro, uz zahlađenje, dok se na sjeverozapadu uz pad temperature može javiti i kiša koja se ledi pri tlu.
Tokom prijepodneva padavine će biti slabe, a tokom dana prestaju u većini mjesta, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Minimalna temperatura vazduha biće od dva do šest, na jugu do 12 stepeni, u višim predjelima od nula, a maksimalna od četiri do 10, na jugu do 15 stepeni, u višim predjelima od dva stepena Celzijusova.
Vjetar slab do umjeren, južni, poslije podne u skretanju na sjeverne smjerove.
Danas je bilo umjereno do pretežno oblačno vrijeme, kiša je zabilježena u Hercegovini, istočnim i jugoistočnim područjima, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.
Temperatura vazduha izmjerena u 13.00 časova: Bjelašnica četiri, Novi Grad i Srbac devet, Prijedor i Ivan sedlo 11, Gacko, Kalinovik, Kneževo i Gradačac 12, Bijeljina, Višegrad, Mrakovica, Nevesinje i Sanski Most 13, Doboj, Rudo, Sokolac i Livno 14, Banjaluka, Bileća, Drvar i Zvornik 15, Mrkonjić Grad, Trebinje, Bugojno i Široki Brijeg 16, Mostar i Sarajevo 17, Srebrenica, Neum i Stolac 18, Bihać, Tuzla i Zenica 20 stepeni Celzijusovih.
PUTEVI: Većina pravaca prohodna, vozačima se savjetuje pojačan oprez
PUTEVI: Saobraćaj se odvija redovno, uz povoljne uslove za vožnju
PUTEVI: Uglavnom povoljni uslovi za vožnju, saobraćaj se na većini putnih pravaca odvija bez većih…
VRIJEME: Oblačno jutro, tokom dana do 32 stepena uz moguće pljuskove i grmljavinu
VRIJEME: Sunčano jutro, tokom dana toplo uz mogućnost lokalnih pljuskova
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!


