VRIJEME: Sutra kiša i snijeg

VRIJEME: Sutra kiša i snijeg

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH /FBiH/ sutra će biti oblačno sa kišom, a u višim krajevima sa snijegom, te najvišom temperaturom vazduha između četiri i devet, na jugu do 15 stepeni Celzijusovih.

Padavine će tokom dana slabiti, a popodne se očekuje razvedravanje u većini krajeva, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Vjetar će biti slab do umjeren, sjevernog smjera, u Hercegovini jaka bura.

U Republici Srpskoj i FBiH danas je bilo oblačno sa kišom. Na planinama je padao snijeg, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura u 13.00 časova: Bjelašnica minus tri stepena, Kupres nula, Šipovo jedan, Čemerno, Han Pijesak, Mrakovica i Mrkonjić Grad dva, Jajce tri, Ribnik,
Bugojno i Ivan-sedlo četiri, Kalinovik, Nevesinje, Livno i Zenica pet, Bihać i Gradačac šest, Srbac, Bileća, Banjaluka, Doboj, Prijedor, Sanski Most, Sarajevo, Sokolac i Tuzla sedam stepeni Celzijusovih.

U Foči, Srebrenici, Trebinju i Zvorniku u 13.00 časova izmjereno je osam stepeni, u Višegradu, Bijeljini i Širokom Brijegu devet, Mostaru i Neumu 10, Čapljini 11, Rudom 12 i Stocu 13 stepeni Celizijusovih.

Najnoviji komentari

Postao je pomija i lažov! Sreća mu je još uvijek što nam je opozicija gora od njega!
Smiješno je da se trudite. Obren se maksimalno žrtvovao za Doboj, ali imao je i neka ograničenja. Bi...
I gle! Slučajno ili ne, prepoznajem neke gospođe koje rade na budžetu, stranački kadar dabome, jer s...
@skoro pa SVI na ovoj temi je postavio/la komentar u DOBOJ: Učenici četiri srednje škole obilježIće sutra praznik
A može li bez spominjanja građana, naših sugrađana i drugih etničkih i religijskih pripadnosti u neg...
Po ko zna koji put popravljeno, po ko zna koji put devastirano. I nikada se neće pronaći počinioci. ...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info