VRIJEME: Sunčano jutro, tokom dana toplo i prijatno

VRIJEME: Sunčano jutro, tokom dana toplo i prijatno

Doboj je ovog jutra pod vedrim nebom, uz sunčano vrijeme i temperaturu od oko 14 stepeni. Padavina nema, vjetar je slab, pa početak dana donosi mirne i povoljne uslove za odlazak na posao, u školu i obavljanje svakodnevnih obaveza.

Tokom dana očekuje se pretežno sunčano i toplo vrijeme, uz malu do umjerenu promjenljivu oblačnost. Najviša dnevna temperatura u Doboju biće oko 26 stepeni, dok će se u Republici Srpskoj kretati uglavnom od 24 do 30 stepeni, a u višim predjelima od oko 19 stepeni.

Duvaće slab do umjeren vjetar sjevernih smjerova. U Hercegovini se očekuje umjerena, povremeno i jaka bura, dok će u sjevernim i centralnim krajevima vremenske prilike ostati stabilne, bez značajnijih smetnji za saobraćaj i boravak na otvorenom.

Građanima se preporučuje slojevito odijevanje u jutarnjim časovima, dok će sredinom dana biti prijatno toplo. Zbog sunčanih intervala i porasta temperature, posebno u najtoplijem dijelu dana, preporučuje se oprez osjetljivim osobama i izbjegavanje dužeg boravka na direktnom suncu.

Narednih dana zadržaće se toplo vrijeme, uz više sunca i povremenu oblačnost. Za vikend se očekuje dalji porast dnevne temperature, pa će vremenske prilike biti povoljne za boravak na otvorenom, uz mogućnost promjenljivije oblačnosti prema kraju perioda.


***

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Najnoviji komentari

Ne idu zajedno izmjene regulacionih planova za potrebe tajkuna i javna garaža u centru grada (npr. i...
Jeste, vala, kada će se povezati ta dva grada? Dokle mi da ispaštamo?
Pa nije cilj nikakva bezbjednost u saobraćaju, nego da pljačkate narod, bilo da se plati državi ili ...
@Mladen a kako bi vi na drugi način regulisali ovaj haos od saobraćaja? Dvije muve jednim udarcem. B...
Kada ćete vratiti redovnu liniju za Sarajevo? Sarajevo - Banja Luka?

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info