U protekla 24 časa na području Policijske uprave Doboj evidentirana su tri krivična djela, jedno narušavanje javnog reda i mira, dvije saobraćajne nezgode i šest požara.
Značajniji bezbjednosni događaji:
Policijskoj stanici Teslić, 04.03.2019. godine, obratila se predjsednica Izborne komisije za opoziv načelnika opštine Teslić N.R., koja je prijavila da je istog dana u zgradi SO Teslić onemogućena da preda izvještaj o provodenom opozivu na šalteru za prijem zahtjeva. Po navedenom su postupili Policijski službenici Policijske stanice Teslić i o svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: