DOBOJ: Nestala djevojčica otišla u Sloveniju?

DOBOJ: Nestala djevojčica otišla u Sloveniju?

Prema nezvaničnim informacijama, sinoć je u dobojskoj policiji obustavljena potraga za maloljetnom Almasom Asanov (16) iz naselja Pridjel Gornji, čiji je nestanak prijavljen u srijedu.

Osnovano se pretpostavlja, da je učenica prvog razreda Ugostiteljske škole u Doboju, juče otputovala u Sloveniju, gdje joj živi momak iz Kotorskog, pernosi Avaz.

Iz dobojske policije nisu potvrdili, niti demantirali ovu informaciju. Ono što je pozato je da je maloljetnica juče na autobuskoj stanici u Doboju, kupila kartu za Sloveniju, sjela u autobus i otputovala. Da li se smjestila kod mladića ili njegove rodbine, nije poznato.

Almasa se, poslije nastave u srijedu nije vratila kući kod tetke Mejre u dobojsko selo Pridjel Gornji, pa je tetka u 21 čas slučaj prijavila policiji, kada je započela potraga za Almasom. 

Mejra je izjavila, kako je njezina sestričina i prije znala otići od kuće, ali bi se vraćala. Inače, djevojka je2008. godine ostala bez majke koja je umrla, a otac joj je Senegalac.

Policija iz Doboja uskoro treba da uspostavi vezu sa graničnom policijom u Brodu, kako bi se došlo do saznanja u koje je vrijeme Asanov prešla granicu. Razgovara se i sa rodbinom Almasinog mladića u Kotorskom.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Najnoviji komentari

Idu izbori, keš se od nekud mora namaketi.
Neka, neka. Važno je da Obren i Sanja vide kako se prema stranci i rukovodstvu odnosi onaj kome su d...
Zar oni koji prekorače brzinu neće dobiti prekršajni nalog?
CASNAPARTISKA je postavio/la komentar u DOBOJ: Istopila se višemilionska dobit „Elektro Doboja“
Sa SNSD-om, i bez struje da ostanemo
Doboj po svemu navedenom dobija još jednu pljačku budžetskih sredstava.

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info