Policijski službenici Policijske uprave Doboj, u saradnji sa kolegama iz Uprave za organizovani i teški kriminalitet Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, identifikovali su i uhapsili tri lica afro-azijskog porijekla zbog sumnje na razbojništvo. Uhapšeni su državljani Avganistana s inicijalima A.Z., N.J. i R.S.
Incident se dogodio 18. juna 2024. godine, kada su policijski službenici u Doboju oko 22:40 časova izvršili kontrolu taksi vozila kojim je upravljalo lice inicijala N.B. iz Bihaća, FBiH. U vozilu su se nalazila navedena lica, za koja postoji osnova sumnje da su na području Velike Kladuše izvršila krivično djelo razbojništva iz člana 239. Krivičnog zakona Federacije BiH, na štetu drugih lica afro-azijskog porijekla.
Osumnjičeni će danas biti predati policijskim službenicima Policijske stanice Velika Kladuša radi daljeg postupanja. Ovaj slučaj ističe važnost saradnje između različitih policijskih agencija u borbi protiv organizovanog kriminala i zaštite građana.
PUTEVI: Saobraćaj se odvija po mokrim ili vlažnim kolovozima
Otvoren javni poziv za lokalne zajednice naklonjene mladima
VRIJEME: Kišovito i prohladno jutro, tokom dana postepeno razvedravanje
PUTEVI: Na većini puteva saobraćaj se odvija redovno
VRIJEME: Oblačno jutro, tokom dana pljuskovi i grmljavina
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!


