U protekla 24 časa na području Policijske uprave Doboj evidentirana su dva krivična djela i šest narušavanja javnog reda i mira. Nije bilo evidentiranih saobraćajnih nezgoda.
- Policijska stanica Modriča, 28.02.2023. godine, Okružnom javnom tužilaštvu Doboj podnijela je Izvještaj o izvršenom krivičnom djelu protiv lica inicijala I.N. iz Modriče i lica inicijala R.I. sa područja opštine Modriča, zbog osnova sumnje da su izvršila krivično djelo „Teška krađa“. Za navedena lica postoji osnov sumnje da su u mjesecu avgustu 2022. godine, na području opštine Modriča izvršila provalu u kuću vlasništvo lica inicijala S.P.
OZREN NEĆE ĆUTATI: Lykos najavio radove, narod poručuje – ovo je borba za opstanak
PUTEVI: Na većini puteva saobraćaj se odvija redovno
Otvoren javni poziv za lokalne zajednice naklonjene mladima
VRIJEME: Oblačno jutro, tokom dana pljuskovi i grmljavina
PUTEVI: Povoljni uslovi za vožnju, oprez na dionicama sa radovima i klizištima
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!


