DOBOJ: Servisna informacija Policijske uprave Doboj za 13.08.2018. godine

DOBOJ: Servisna informacija Policijske uprave Doboj za 13.08.2018. godine

U protekla 24 časa na području Policijske uprave Doboj evidentirana su tri krivična djela, tri prekršaja iz Zakona o javnom redu i miru Republike Srpske i osam saobraćajnih nezgoda.

Aktivnosti i rezultati:

Policijska stanica Derventa, 13.08.2018. godine, Okružnom javnom tužilaštvu Doboj podnijela je Izvještaj o izvršenom krivičnom djelu:
protiv lica S.M. (1984) sa područja opštine Derventa, zbog osnova sumnje da je izvršilo krivično djelo „Nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici“ i
protiv lica R.J. (1960) sa područja opštine Derventa, zbog osnova sumnje da je izvršilo krivično djelo „Nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici“ i krivično djelo „Nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija“.

Policijska stanica Petrovo, 13.08.2018. godine, Okružnom javnom tužilaštvu Doboj podnijela je Izvještaj o izvršenom krivičnom djelu protiv lica B.M. (1964) sa područja opštine Petrovo, zbog osnova sumnje da je izvršilo krivično djelo „Tjelesna povreda“.

Policijski službenici Policijske stanice Derventa, 13.08.2018. godine, lišili su slobode Đ.A. (1958) sa područja opštine Derventa, vozača kod koga je utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu od 2,42 g/kg. Lice Đ.A. je upravljalo mopedom marke „Tomos“, a kontrolisano je na magistralnom putu Prnjavor-Derventa, u mjestu Miškovci, područje opštine Derventa. Nakon prestanka razloga za zadržavanje isti je pušten na slobodu i uručen mu je prekršajni nalog za počinjeni prekršaj iz Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH.

Istog dana, policijski službenici Policijske stanice Doboj 2, lišili su slobode M.S. (1969) sa područja grada Doboja, vozača kod koga je utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu od 2,17 g/kg. Lice M.S. je upravljalo putničkim vozilom marke „Fiat“, a kontrolisano je na regionalnom putu Doboj-Modriča, u mjestu Kostajnica, područje grada Doboja. Nakon prestanka razloga za zadržavanje isti je pušten na slobodu i uručen mu je prekršajni nalog za počinjeni prekršaj iz Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Najnoviji komentari

Klovnovi je postavio/la komentar u I BI NEDELJA: Parovi u parlamentu, zašto da ne?
"Ćacadi" što su "proslavili" Doboj, pa nam se cijeli svijet smije, samo još da počnu uručivati plake...
Dajte, napišite i Vaša dostignuća da i Vama čestitamo, gospodine Miloše O. 😊 kako se ne biste osjeća...
Carevo novo odijelo. Komičari I trubaduri...
Sad, Sandiću, kolektivna tužba — a ti si zaslužio da zastupaš oštećene protiv lopovske države.
Ко све вози такси возила сада по Добоју, добро је да нам у станове не улећу.

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info