Policijski službenici Policijske stanice Doboj 1 priveli su maloljetno lice zbog vožnje pod uticajem opojnih droga u ranim jutarnjim satima 27. juna 2024. godine. Oko 00:10 časova, prilikom rutinske kontrole, utvrđeno je da je maloljetnik pozitivan na amfetamin i THC.
Policajci su zaustavili vozilo marke „VW Pasat”, kojim je upravljao maloljetnik bez važeće vozačke dozvole. Tokom pretresa vozila, pronađeni su i zaplijenjeni sljedeći predmeti: digitalna vaga za precizno mjerenje, tri vrećice sa bijelom praškastom materijom nalik amfetaminu, kutija sa zelenom biljnom materijom nalik marihuani, plinski pištolj sa municijom, teleskopska palica, dva noža i tzv. „bokser”.
Maloljetnik je procesuiran u skladu sa Zakonom o prekršajima Republike Srpske, uz poštovanje posebnih odredbi koje se odnose na postupanje sa maloljetnicima.
PUTEVI: Saobraćaj se odvija redovno, uz povoljne uslove za vožnju
PUTEVI: Saobraćaj uglavnom redovan, oprez zbog radova, odrona i klizišta
VRIJEME: Sunčano jutro, tokom dana toplo uz mogućnost lokalnih pljuskova
Otvoren poziv za preduzetnice: Kroz BizUP Goes Local dostupna mentorska podrška i 6.000 KM po…
Apel građanima Republike Srpske da ne pale vatru na otvorenom
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!


