Doboj i dalje u središtu AFERE: Fatalna Saška tvrdi da je sveštenik LUDO ZALJUBLJEN u nju

Doboj i dalje u središtu AFERE: Fatalna Saška tvrdi da je sveštenik LUDO ZALJUBLJEN u nju

U Osnovnom sudu u Doboju juče je nastavljeno suđenje u slučaju iznude novca troje mladih ljudi iz Modriče od katoličkog sveštenika I. K.

Mada nije bila pozvana pred zgradu suda došla je i Saška Kovačević (22) koja je priznala krivično delo i nagodila se s tužilaštvom na temelju čega je osuđena na kaznu zatvora u trajanju od jedne godine, piše 24sata.

Nešto pre 12 sati pred sud je došao i sveštenik, ali kada je na drugoj strani ceste vidio Sašku, okrenuo se i telefonirajući se uputio prema zgradi policije koja se nalazi u blizini. Saška je prešla ulicu i krenula za njim, ali on je ubrzao korak, očito je bilo da beži od devojke koja ga je pokušavala stići.

– Pozvala sam ga dva puta po imenu, ali se on nije osvrtao. Htela sam razgovarati s njim – rekla je Saška.

Sveštenik je ušao u zgradu policije odakle su ga tajnim hodnicima proveli u sud gde se pojavio pred sutkinjom Vesnom Mikerević. Na isti način je napustio zgradu suda ponovo izbegavši susret da Saškom.

Kako 24sata.hr nezvanično saznaje, I. K. je na upite advokata Mila Joksimovića, jednog od optuženih za ucenu sveštenika i tužioca, uglavnom odgovarao sa: “Ne sećam se”.

– Biće zanimljivo kada moj klijent bude davao svoju izjavu nakon koje će sigurno biti puno toga jasnije u ovom slučaju – rekao je advokat Joksimovića ne otkrivajući što će to Joksimović reći.

Saška Kovačević u Doboj nije došla kao fatalna crnka, već kao crvenokosa.

– Malo sam promenila svoj imidž, ali to mi nije pomoglo da me sveštenik ne prepozna, jer je on i dalje ludo zaljubljen u mene i sve ovo što je uradio to je zbog ljubomore kada je saznao za moju vezu s Vasiljevićem s kojim više nemam ništa – rekla je Saška Kovačević.

Najnoviji komentari

Vi ste "Ćaciji" carevi!🤣
Ре Лазар je postavio/la komentar u DOBOJ: Učenici četiri srednje škole obilježIće sutra praznik
ХахахахаахаЈошић Данијел патриота.....мојне шеви Лазо, заболи ме тиба....Де питај Данијела, јел масн...
Jošič je morao svega da se naguta,i svašta je radio da se izgradi kao institucija.Još uvjek nije dos...
Ma neka ba ljudi, "naši" su, mi ih birali... je postavio/la komentar u Skoro milion maraka za lizing vozila: pitanja bez odgovora u Doboju
Daće oni nama čarobni napitak, od po jedne kašičice religijskih osjećanja, patriotizma i 'brige' o p...
Bahati, drogirani ili alkoholizovani vozači su za oduzimanje vozačke na duže vrijeme, to ih najviše ...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info