- Slaviša Pavlović Urednik
- Zdravlje
- Pregleda: 1212
DOBOJ: Beba koja je ostavljena u Derventi još na pedijatriji
Dvomjesečni dječak kojeg je majka prije tri dana ostavila u prolazu zgrade u Ulici srpske vojske u Derventi još je u Službi pedijatrije dobojske bolnice "Sveti apostol Luka".

