- Slaviša Pavlović Urednik
- Zdravlje
- Pregleda: 4813
DOBOJ: Pod nadzorom 347 osoba
Ministar zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske Alen Šeranić izjavio je danas da u Srpskoj nema novih slučajeva zaraženih virusom korona, a da, prema očekivanjima, raste broj lica koja su pod nadzorom.

