DOBOJ: Mark Joni i Iva Jerković pobjednici turnira "Tenis Jurop U16"

DOBOJ: Mark Joni i Iva Jerković pobjednici turnira "Tenis Jurop U16"
Mark Joni iz Mađarske i Iva Jerković iz Hrvatske pobjednici su 26. Memorijalnog teniskog turnira "LJubiša Miladinović", koji je u okviru kategorije "Tenis Jurop U16", danas završen u Doboju.


Mark je u finalnom meču bio bolji od Luke Kostića iz Srbije sa rezultatom 2:0 u setovima /7:6 i 6:4/, a Jerkovićeva od Ruskinje Aksinije Velikolug, takođe sa 2:0 u setovima /6:1 i 6:3/.

Juče su odigrani finalni mečevi u parovima.

U muškoj konkurenciji slovenačko-rumunski par Jaka Brolih i Stefan Robert Sabo bio je bolji od Luke Kostića i Vukašina Pavlovića iz Srbije sa rezultatom 2:1 u setovima /7:6, 1:6 i 10:5/.

U ženskoj konkurenciji, mađarski par Kiti i Vivijen Sabo bio je bolji od mađarsko-moldavskog para Gabrijele Kaminski i Vanese Paskari sa 2:0 u setovima /6:3 i 6:2/.

Organizator 26. Memorijalnog teniskog turnira "LJubiša Miladinović" je Teniski klub "Doboj".

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Najnoviji komentari

Ali zato svaki mjesec uzimaju 30 KM za održavanje, pa vi izračunajte koliko je to para mjesečno.
Ako bude ministar kao što je učiteljica, teško i omladini i sportu i svima nama.
Хоће ли (да ли би смјела да то испуни) она у свом мандату завршити бар дворану код средњошколског це...
Da se novac ne ulaže u razne "bojaćije" i još toliko koliko je za njega dato i za one koji su ga dov...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info