Mladi teniser iz Doboja Marko Maksimović plasirao se u četvrtfinale fjučersa u Antaliji i na taj način zaradio nova tri boda za ATP listu.
Sedamanestogodišnjak koji već neko vrijeme trenira u Srbiji u drugom kolu bio je bolji od Maksima Šina iz Uzbekistana sa 7:5, 6:3.
Maksimović se polako se probija na ATP listi i pokazuje da je spreman za borbe sa seniorima. Za plasman u polufinale boriće se protiv pobjednika meča David Fiks – Kalin Manda.
Kao što je poznato, njegov nešto stariji sugrađanin Andrej Nedić ove sezone je osvojio dva fjučersa i probio se među 600 najboljih igrača svijeta, sa lijepom perspektivom da u godinama koje dolaze postane dio mnogo kvalitetnijeg društva.
Otvoren javni poziv za lokalne zajednice naklonjene mladima
PUTEVI: Mjestimično vlažni kolovozi, vozačima se savjetuje sporija i opreznija vožnja
PUTEVI: Magla u kotlinama, odroni u usjecima i više aktivnih radova na putevima
PUTEVI: Mjestimično magla smanjuje vidljivost u Posavini
PUTEVI: Mokri kolovozi, magla, odroni i brojne izmjene režima vožnje
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!


