U sali Srednjoškolskog centra u Doboju odigrane su košarkaške utakmice u čast prerano preminulog košakraškog trenera, Davora Ružele.
Utakmicama su dali doprinos košarkaši iz Doboja koje je popularni Rufi trenirao, kao i stariji igrači koji su nekada igrali između dva obruča, takođe pod komandom trenera Ružele. Na majicama je bio istaknut simbolično broj 47, jer je 12. decembra trener Rufi trebao proslaviti svoj 47. rodjendan. Događaj su pokrenula djeca, a svoj doprinos dolaskom su dali i njegovi saradnici i kolege iz KK “FinDo” i KK “Best”.
Warning: No valid images found in the specified directory. Please check the image directory or the image filter!
Debug: specified directory - https://www.dobojski.info/images/dobojNEWS/sport/kosarka/findo/2018/rufi-memorijal
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: