- Slaviša Pavlović Urednik
- Fudbal
- Pregleda: 1591
NA SJEDNICI KONFERENCIJE KLUBOVA MFL DOBOJ ODLUČENO Start 15. aprila
Iako je bilo planirano da klubovi Međuopštinske fudbalske Doboj startuju 7. aprila na Konferenciji klubova, održanoj u Pridjelu Gornjem, donesena je odluka da takmičenje u proljećnoj sezoni krene 15. aprila. Razlog je bio jednostavan, jer nekoliko klubova nije bilo u mogućnosti zbog lošeg terena da organizuje normalan tok utakmice. Stoga, na prijedlog predsjednika Konferencije a i predstavnika klubova, odlučeno je da prvenstvo počne u nedelju 15. aprila.

