U SUSRET FUDBALSKOM BNT TURNIRU „DOBOJ 2018“ Prijave već pristižu

U SUSRET FUDBALSKOM BNT TURNIRU „DOBOJ 2018“ Prijave već pristižu

Da će 24. Božižno-novogišnji fudbalski turnir „DOBOJ 2018“ nadmašiti po broju učesnika sve dosdašnje, pokazuje i činjenica da je na adresu GFS Doboj, organizatora velike sportske manufestacije, već pristigao veliki broj prijavae ekipa kako iz RS i Federacije BiH tako i iz Srbije i Hrvatske.

- Organizacioni odbor Turnira održao je dvije sjednice na kojima su imenovane konisije i podtavljeni zadaci vezani za organizaciju ove velike fudbalske manifestacije. Utvrđene su propozicije a poseban akcenat dat je na rad službenih lica i sudija kako bi se omogužilo fer i sportsko ponašanje učesnika 24. Božižno-novogodišnjeg tirnira koji će se odvijati od 2. do 13. januara nartedne godine. Donesena je odluka da se i takmiče ekipe svih uzrasta, odnosno od pjetlića do seniora u muškoj konkurenciji a u ženskoj seniorske selekcije. Kotizacija za takmičarske ekipe ostala je na ranijem nivou a fond nagrada ovaj put je 20.000 KM. Rok prijave za sve omladinske selekcije, pjetliće, pionire, juniore i kadete je 31. decembar do 12 časova kada će biti i žrijebanje a za seniore, veterane i ženske ekipe 5. januara 2018. takođe do 12 časova - naglašava Zlatko Spasojević, predsjednik Organizacionog odbora.

Nakon oglašavanja u GFS Doboj već su počele da pristižu prijave a najveći broj je omladinskih selekcija iz RS, FBiH a stigle su i dvije prijave iz Srbije i jedna iz Hrvatske.

- Vjerujem da će na Turniru učestvovati daleko veći broj ekipa i da će premašiti cifru od stotzinu a to znači da će prošlogodišnji broj od 96 ekipa biti premašen. U svakom slučaju nastojaćemo da budemo dobri domaćini i organizatori ovakog velikog futsal takmičenja koje se održava po pravilima FIFA organizacije.

Prijave ekipa obavljaju se preko Gradskog fudbalskog saveza Doboj a generalni pokrovitelj manifestacije je gradonačelnik Doboja Obren Petrović.

Najnoviji komentari

Trebali su dozvoliti i trgovinama produzeni radno vrijeme a ovi da to isprate akcijama i popustima. ...
A imal iko normalan i da je srbin a ne izdajnik na ovom dobojskom infu
Da je Simić iz „Simpro gradnje“ i PSS-a prava opozicija, ne bismo morali čekati djecu iz Banjaluke d...
Živo nas interesuje i šta to kažu propisi kada je u pitanju postavljanje ogromnih LED reklamnih disp...
Žalosno je da ljudi koji su protiv vlasti podržavaju Stanivukovića i PSS. Potpuno je očigledno da on...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info