Takmičari Džudo kluba „Morote“ Petrovo ovoga vikenda učestvuju na prestižnom turniru „Kup Žandarmerije“ u Beogradu, jednom od najjačih takmičenja za poletarce i pionire u regionu, na kojem se očekuje više od 700 učesnika.
Ekipa iz Petrova biće zastupljena u svim starosnim kategorijama. U kategoriji poletaraca nastupiće Mihajlo Stanojević, u konkurenciji mlađih pionira klub predstavlja Isidora Jeremić, dok će u kategoriji starijih pionira boje „Morotea“ braniti standardni teškaš Nikša Jeremić.
Prema riječima glavnog trenera Dejana Jeremića, riječ je o izuzetno jakom i masovnom takmičenju, idealnom za provjeru forme pred završnicu sezone. Dodaje da od standardnih takmičara, Isidore i Nikše Jeremića, očekuje zapažene rezultate, dok će posebna pažnja biti usmjerena na Mihajla Stanojevića, kojem će ovo biti prvi nastup van granica Bosne i Hercegovine.
Trener ističe da Stanojević posjeduje veliki potencijal i da se i od njegovog debitantskog nastupa očekuje dobar rezultat.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:

