DOBOJ: SBK „Sports Pub“ domaćin prestižnog turnira "Doboj Open 2024"

DOBOJ: SBK „Sports Pub“ domaćin prestižnog turnira "Doboj Open 2024"

Sport bilijar klub „Sports Pub“ u Doboju priprema se za jedanaesti turnir „Jelen – Doboj Open 2024“, koji će se održati 9. i 10. novembra. Takmičari će se okušati u disciplini devetka (9-ball), a početak turnira zakazan je za subotu, 9. novembra, u 10:00 časova.

Ove godine, turnir će okupiti između 60 i 80 igrača iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Hrvatske i Slovenije. Među takmičarima je i branilac titule iz 2023. godine, Nemanja Mićić iz Doboja, koji je prošle godine u finalu pobijedio Slavena Kozarića iz Sarajeva.

Gledaoci će imati priliku da uživo prate turnir putem video projektora u sklopu Sportskog centra, kao i na live streamu putem Facebook stranice kluba.

„Za sve učesnike pripremili smo prikladne poklone, obrok i promotivne cijene smještaja. Nadamo se da će turnir opravdati očekivanja i pozivamo sve ljubitelje bilijara da dođu i podrže ovo dešavanje.“ - izjavio je Saša Đekić, Predsjednik Kluba.

Za domaćine će se boriti 12 takmičara iz dobojskog kluba, uključujući Mihaila Blagojevića, Duleta Damjanovića, Ognjena Blagojevića, Almira Jupića i Nemanju Mićića.

Doboj Open 2024 obećava sportski spektakl i uživanje u veštinama vrhunskih bilijarista regiona, dok domaćini s nestrpljenjem očekuju još jedno uzbudljivo nadmetanje u srcu Doboja.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Najnoviji komentari

Војвода од Буне je postavio/la komentar u GRAD DOBOJ: Milion maraka za nove automobile!
Само јаши, сви смо наши! Па докле, народ и не треба да има бољу власт кад ову подржава. Само промјен...
Nema udruženja je postavio/la komentar u DOBOJ: Boračka organizacija uručila pomoć za 100 porodica
U Doboju nema nijedne institucije na čijem čelu nije instaliran SNSD-ov poslušnik i niko od njih ne ...
Trebali ste se odreći u korist Zorana Blagojevića, nek on sebi kupi. Možda nema?
Važno je da se sa stranačkim aktivistima obilazi sela, prelima i koledavcima, a to što je firma na k...
Napišite broj tekućeg računa njegov ili njegove majke da ko želi može, uplatiti koliko može.

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info