Najbolja finala nogometnih takmičenja su u Mozzartu! Spremite se za čašćenje kao nikada do sada.

Najbolja finala nogometnih takmičenja su u Mozzartu! Spremite se za čašćenje kao nikada do sada.

Ovosezonski fudbal se bliži kraju. Lige su skoro gotove, međutim za kraj su ostale tri finalne utakmice najjačih evropskih nogometnih takmičenja – Liga Evrope, Liga Konferencija i Liga šampiona.

U to ime, Mozzart, kako bi obezbjedio najjaču atmosferu za gledanje ovih utakmica je organizovao gledanje utakmica na skoro svim uplatnim mjestima širom Bosne i Hercegovine. Spisak uplatnih mjesta možete pogledi ovdje.

To nije sve, svako ko bude prisustvovao gledanju utakmice, čeka ga piće gratis, a može se poslužiti i grickalicama koje će biti servirane na uplatnom mjestu.

Zovi svoju ekipu, smjesti se, počasti se pivom uz pojačanog komentatora i gledaj kako Edin Džeko podiže svoj drugi ovosezonski trofej, ili ipak Haland?

Čekamo te na dane:

  1. 05. 2023. – finale Evropa Lige
  2. 06. 2023. – finale Lige Konferencija
  3. 06. 2023. – finale Lige Šampiona

Za detalje posjetite naš promo sajt.

Septembar 18, 2025

VRIJEME: Sunčano i toplije, temperature do 28 stepeni

Republiku Srpsku danas očekuje stabilno i pretežno sunčano vrijeme pod uticajem izraženog anticiklona, čiji se…
Septembar 19, 2025

PUTEVI: Saobraćaj uglavnom redovan, oprez zbog radova i magle

Saobraćaj se na većini puteva u Republici Srpskoj odvija redovno, po pretežno suvim kolovozima. Vozačima…
Septembar 19, 2025

VRIJEME: Sunčano i vrlo toplo, mjestimično jutarnja magla

Sinoptička situacija pokazuje nastavak uticaja grebena sa jugozapada, uz dotok toplije vazdušne mase. U prizemlju…
Septembar 19, 2025

Porezi za godinu dana porasli za oko 1,2 milijarde KM

BANJALUKA, SARAJEVO - Za osam mjeseci ove godine Uprava za indirektno oporezivanje BiH (UIO BiH),…
Septembar 15, 2025

PUTEVI: Početak sedmice donosi pojačan saobraćaj i radove širom Srpske

Početak radne sedmice donosi pojačanu frekvenciju vozila na većini puteva, posebno u gradskim zonama. Uslovi…

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Najnoviji komentari

@skoro pa SVI na ovoj temi je postavio/la komentar u DOBOJ: Učenici četiri srednje škole obilježIće sutra praznik
A može li bez spominjanja građana, naših sugrađana i drugih etničkih i religijskih pripadnosti u neg...
Po ko zna koji put popravljeno, po ko zna koji put devastirano. I nikada se neće pronaći počinioci. ...
Čuj – „naredno“... A do sada se kroz prste gledalo?
Nikog nisam spomenuo u negativnom kontekstu ni sa jedne etničke grupe ni političke pripadnosti. Samo...
Nesposobni da se pozabave nevaspitanom i bahatom djecom koja uništavaju igralište.Kako onda da očeku...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info